Czytaj najnowsze wpisy na blogu

TO MOJE CIAŁO!

Moje ciało…
Jest coś ważniejszego niż rozmiar sukienki, czy stroju kąpielowego, który na siebie wkładam, lub nie. To tęsknota za poczuciem, że jestem ok jaka jestem, że moje ciało jest ok. A jeśli czuję, że chcę zmiany to moja motywacja płynie z wnętrza, a nie ze świata zewnętrznego, który chce mnie zmienić, czasem wbrew mnie samej.
To nie boli ciało, to odzywa się dusza i serce… Posłuchasz?

Czytaj dalej »

DOCENIAJ NIE OCENIAJ

Na co dzień dość często żyjemy w poczuciu niedocenienia. Nie doceniają nas inni. Nie doceniamy same
siebie. Nad tym co dobre w innych i w nas samych często przechodzimy obojętnie, nie zauważamy.
Nadmiernie zaś wyolbrzymiamy osobiste niedociągnięcia, czy drobne przewinienia osób w naszym
otoczeniu. Efekt? Frustracja, niskie poczucie wartości… A gdyby tak uśmiechnąć się szerzej do siebie i
innych, docenić?

Czytaj dalej »